Zavolejte, váš případ začneme řešit okamžitě.

Zjistěte jak rychle může být vaše autosklo vyměněno.

Potřebujete vyměnit čelní sklo?

Výměna autoskla

T: +420 732 823 943

Všechny typy a druhy  vozidel

Výměna autoskla v Ostravě, Porubě a okolí

Přestože se vždy snažíme Vaše autosklo opravit, bývá někdy poškození tak rozsáhlé, že nezbývá, než jej vyměnit. Tato operace je časově náročnější z důvodu lepení a zasychání lepidla. Výměna čelní skla bývá provedena ve stejný den, za optimálních podmínek již do 4 hodin od přistavení vozidla. V případě nestandardních skel zajišťujeme nový kus zpravidla do druhého dne.

 

Autosklo-MD používá k výměně pouze skla z výroby homologované pro použití v ČR např. Saint Goben, AGC, aj. Máte tak záruku kvalitativní úrovně a pevnosti oproti čínskému dovozu. Na všechna autoskla, která měníme poskytujeme zákonnou záruku, na práci pak záruku po dobu životnosti Vašeho vozidla, a to bez ohledu, zda-li jsme autosklo měnili v naší provozovně, nebo mobilně u Vás doma, nebo ve firmě.

Kolik stojí výměna autoskla?

Pokud máte uzavřenou platnou pojistnou smlouvu o připojištění čelního skla k povinnému ručení, máte platné havarijní pojištění, nebo chcete řešit výměnu z povinného ručení viníka, přejděte prosím na bezplatnou výměnu čelního skla, v tomto případě proběhne výměna zdarma.

 

Nedisponujete-li platnou pojistkou, rádi Vám sdělíme cenu výměny autoskla po telefonu, a to z důvodu přílišné rozmanitosti jednotlivých skel dle typů vozidel, značek aj. Samozřejmě bychom nejraději uvedli na stránkách podrobný ceník, nebo cenovou relaci např. 5000 Kč v případě Octavií (1, 2, nebo 3?), ale jak uvádíme, není to díky rozličnosti skel dost dobře možné.

 

Oprava čelního skla

Autosklo lze vyměnit bezplatně v případě, že máte:

• připojištění čelního skla k povinnému ručení

• havarijní pojištění

• viníka s povinným ručením a řádně vyplněný záznam o dopravní nehodě

Naše služby provozujeme denně od 8:00 do 16:30 s možností domluvit si výměnu i na víkend. V Autosklo-MD vyměňujeme skla rozbitá, vysypaná, vypadlá, zkrátka všechny případy poškození čelního, boční, či zadního skla, nebo okna. Výměnu dokážeme provést i na Vámi určeném místě, kdy je potřeba dodržet jen fyzikální podmínky.

FAQ

Vyměníte mi čelní sklo i o víkendu?

Ano, po předchozí domluvě jsme schopni s vámi sjednat i víkendový termín pro výměnu, bez ohledu jedná-li se o mobilní servis, nebo o zásah u nás na provozovně.

 

Měníte i autobusová skla a skla nákladních vozidel?

V rámci našich služeb provádíme výměny doporučenými technologickými postupy výrobců i na autobusech a nákladních vozidlech. Mimo služeb montáže autobusových skel u zákazníků poskytujeme i veškerý servis v případě řešení pojistných událostí a pořízení fotodokumentace.

 

Potřebuji vyměnit autosklo mimo Ostravu. Přijedete?

Vyjma celé Ostravy zajíždíme i do okruhu vyhraněného městy Klimkovice, Brušperk, Paskov, Bohumín, Hlučín, Háj ve Slezsku, Velká polom, Vřesina a všechna menší města v oblasti. (např. Dolní Benešov, Krmelín, Děhylov apod.). Přesné informace vám rádi podáme po telefonu.

 

Proč vybrat "Autosklo-MD"

Nabízíme Vám možnost řešení výměny autoskla z havarijní pojistky, připojištění čelního skla, nebo povinného ručení viníka.

Šetříme vám čas - čelní sklo vyměníme u vás

Protože víme, jak je čas důležitý, dokážeme vyměnit sklo i u Vás v bojových podmínkách - a pozor - bez příplatku.

Pracujeme rychle a spolehlivě!

Čelní okno dokážeme vyměnit do 4 hodin od přistavení vozu, opravy řešíme i během 45 minut.

Oprava autoskla

 

Autosklo-MD

Již více než 10 let je pro nás výměna a tónování autoskel v Ostravě zábavou i prací, při které pomáháme řidičům v nesnázích řešit jejich akutní problémy. - Marek Drahanský

Adresa provozovny:

Nad Porubkou 2218/29k

Ostrava - Poruba

708 00

Telefon: +420 732 823 943

+420 607 598 656

 

Otevírací doba: Po-Pá 8:00-16:30

        víkendy po domluvě

Copyright © 2017 Autosklo M.D. - Marek Drahanský. Všechna práva vyhrazena

Vytvořila společnost WOJECH s.r.o. - Marketing a reklama

Oprava čelního skla
Oprava autoskla
Výměna autoskla
Oprava čelního skla
Oprava autoskla
Výměna autoskla
Výměna autoskla z pojištění
Mobilní výměny a opravy
Tónování autoskel
Oprava autoskla