Výměna autoskla z pojištění

výměna čelního skla z pojištění zdarma a bez starostí

Zavolejte, vaši pojistnou událost vyřešíme ve váš prospěch za vás!

Zjistěte jak rychle dokážeme zlikvidovat vaši výměnu z pojistky.

Všechny typy a druhy  vozidel

T: +420 732 823 943

Bezplatná výměna autoskel z pojištění

Čas je naší nejcennější komoditou a protože víme jak zdlouhavá mohou být jednání s pojišťovnami, nabízíme vám možnost vyřešení celého případu od začátku do konce za vás. Jediné co k tomu budeme potřebovat je vaše plná moc a pár dokladů k tomu. Obstaráme tak za vás při výměně čelního skla vyplnění veškeré dokumentace, samotný kontakt s vaší pojišťovnou, likvidaci pojistného případu a samozřejmě také samotnou výměnu vašeho autoskla ;)

Oprava čelního skla

Kryje mi pojištění i bezplatnou výměnu bočního, nebo zadního autoskla?

Vyjma bezplatné výměny čelního skla jsme vám schopni vyměnit skla boční, nebo zadní za předpokladu, že máte sjednané pojištění nejen čelního skla, ale všech skel, tzv. pojištění výhledových skel vozidla, do kterého spadají všechna výhledová okna, tj. čelní sklo, boční sklo a zadní sklo. Výhledovým sklem není střešní okno. Nemáte-li připojištění, ale máte-li havarijní pojištění, jsou vaše výhledová okna měněna bez problémů, dle platné smlouvy.

 

Jak je to se střešním nebo panoramatickým oknem?

Jak bylo výše uvedeno, pro případ pojištění výhledových skel, bývá střešní okno, nebo panoramatické okno mnohdy vyjmuto. Konkrétním případem je vyloučení u České pojišťovny, ČSOB pojišťovny, nebo Kooperativy. Naopak střešní okna mohou být obsažena např. u smluv s pojišťovnami Allianz, nebo Axa.

 

Je bezplatná výměna čelního skla opravdu zdarma?

Při uzavření smlouvy o připojištění čelního skla, pojištění výhledových skel, nebo havarijního pojištění vždy uzavíráte limit, který vaše pojišťovna hradí na základě výše splátek pojistného. Uvedeme-li příklad průměrné pojistky, kdy za roční pojistné ve výši 1 059 Kč získáte limit pojistného plnění 6 000 Kč, do dané částky se s řadou starších vozidel bez obav vejdete. Máte-li však například vyhřívané, nebo izotermické čelní sklo, které se pohybuje v cenové relaci desetitisíců, budete se na jeho výměně finančně podílet, z důvodu uzavření pojistky na nízký limit plnění.

Autosklo lze vyměnit bezplatně v případě, že máte:

• připojištění čelního skla k povinnému ručení

• havarijní pojištění

• viníka s povinným ručením a řádně vyplněný záznam o dopravní nehodě

Doklady, které budete potřebovat:

• pojistnou smlouvu

• velký technický průkaz vozidla

• řidičský průkaz a občanský průkaz (je-li odlišný majitel vozidla od řidiče)

Naše služby provozujeme denně od 8:00 do 16:30 s možností domluvit si výměnu i na víkend. V Autosklo-MD vyměňujeme skla rozbitá, vysypaná, vypadlá, zkrátka všechny případy poškození čelního, bočního, střešního, panoramatického, či zadního skla, nebo okna. Výměnu dokážeme provést i na Vámi určeném místě, kdy je potřeba dodržet jen fyzikální podmínky.

FAQ

Vyměníte mi čelní sklo i o víkendu?

Ano, po předchozí domluvě jsme schopni s vámi sjednat i víkendový termín pro výměnu, bez ohledu jedná-li se o mobilní servis, nebo o zásah u nás na provozovně.

 

Měníte i autobusová skla a skla nákladních vozidel?

V rámci našich služeb provádíme výměny doporučenými technologickými postupy výrobců i na autobusech a nákladních vozidlech. Mimo služeb montáže autobusových skel u zákazníků poskytujeme i veškerý servis v případě řešení pojistných událostí a pořízení fotodokumentace.

 

Potřebuji vyměnit autosklo mimo Ostravu. Přijedete?

Vyjma celé Ostravy zajíždíme i do okruhu vyhraněného městy Klimkovice, Bílovec, Studénka, Brušperk, Paskov, Bohumín, Hlučín, Háj ve Slezsku, Velká polom, Vřesina a všechna menší města v oblasti. (např. Dolní Benešov, Krmelín, Děhylov apod.). Přesné informace vám rádi podáme po telefonu.

Proč vybrat "Autosklo-MD"

Nabízíme Vám možnost řešení výměny autoskla z havarijní pojistky, připojištění čelního skla, nebo povinného ručení viníka.

Šetříme vám čas - čelní sklo vyměníme u vás

Protože víme, jak je čas důležitý, dokážeme vyměnit sklo i u Vás v bojových podmínkách - a pozor - bez příplatku.

Pracujeme rychle a spolehlivě!

Čelní okno dokážeme vyměnit do 4 hodin od přistavení vozu, opravy řešíme i během 45 minut.

Oprava autoskla

 

Autosklo-MD

Již více než 10 let je pro nás výměna a tónování autoskel v Ostravě zábavou i prací, při které pomáháme řidičům v nesnázích řešit jejich akutní problémy. - Marek Drahanský

Adresa provozovny:

Nad Porubkou 2218/29k

Ostrava - Poruba

708 00

Telefon: +420 732 823 943

+420 607 598 656

 

Otevírací doba: Po-Pá 8:00-16:30

        víkendy po domluvě

Copyright © 2017 Autosklo M.D. - Marek Drahanský. Všechna práva vyhrazena

Vytvořila společnost WOJECH s.r.o. - Marketing a reklama

Oprava autoskla
Oprava čelního skla
Oprava autoskla
Oprava čelního skla
Oprava autoskla
Výměna autoskla
Výměna autoskla z pojištění
Mobilní výměny a opravy
Tónování autoskel
Oprava autoskla